کابینت تمام چوب

کابینت تمام چوب:

کابینت آشپزخانه از جنس چوب این روزها توجه بسیاری از خانم های خانه دار را به خود جلب کرده است.استفاده از چوب مزیت های خاص خود را دارد .اولین نکته این که ،چوب دارای زیبایی و چشم نوازی خاص خود می باشد و برای افرادی که علاقه مند به دکوراسیون کلاسیک می باشند بهترین گزینه است.

کابینت تمام چوب:

از نظر قیمت کابینت های چوبی گرانتر از کابینت های از جنس MDF  هستند. همچنین ورق های خاصی که دارای روکش چوب نیز هستند در بازار موجود می باشد. استفاده از ورق های با روکش چوب این مزیت را دارد که علاوه بر زیبایی چوب، در طرح های کلاسیک دارای قیمت پایینتر و مناسبتری هستند. این ورق ها را خانواده های دارای سطح درآمد متوسط هم می توانند استفاده کنند. استفاده از وروق های دارای روکش چوب در کابینت های چوبی طرح کلاسیک روز به روز در حال گسترش و جا افتادن در بین مردم هستند.

کابینت های چوب همچنان که دارای زیبایی خاص خود هستند دارای قیمت های به مراتب بالاتری بوده و همچنین استفاده از آنها می بایست رعایت اصول مصرف نیز انجام شود. مثلاً تماس مستقیم با آب و میزان آن می تواند سبب خراب شدن کابینت شود. بنابراین در صورت استفاده درست آن عمر بالایی دارند.

کلینیک ساختمانی و دکوراسیون رستاک گستر مجری کابینت تمام چوب در استان قم

 

آدرس دفتر مرکزی: قم _ بلوار صدوقی ( زنبیل آباد) _ بلوار فردوسی _ نبش کوچه ۱۶

تلفن تماس :

۹۰۰۷ ۳۲۹۰ -۰۲۵

۰۹۱۲۴۵۲۴۴۱۵(مهندس سنگی)