اجرای کابینت دوپله براق و سوپرمات در قم

اجرای کابینت دوپله براق و سوپرمات در قم

نمونه کار اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه در استان قم. در این مقاله به بررسی هزینه طرحی و اجرای کابینت دوپله براق و سوپرمات توسط کلینیک ساختمانی رستاک گستر می پردازیم.

متریال مورد استفاده:

در طراحی کابینت این آشپزخانه از ورق های ام دی اف براق و سوپر مات استفاده شده. ترکیب این دو نوع کابینت با تضاد رنگ مشکی و سفید باعث ایجاد زیبایی و تنوع بصری محیط آشپزخانه می شود.

هزینه ورق سوپرمات و براق یکسان می باشد اما جنس مخمل مانند ورق های سوپر مات زیبایی خاصی به محیط می بخشد.

صفحه ی به کار رفته روی اپن آشپزخانه از جنس چوب طبیعی و مقاوم در برابر خط و خش و حرارت می باشد.

کابینت دوپله براق و سوپرمات

مزایا و نحوه اجرای کابینت دوپله:

کابینت پله ای، دوپله یا پلکانی اسامی مختلفی این نوع کابینت می باشد. این کابینت ها از سبک مدرن به شمار می روند. در طراحی و ساخت کابینت پلکانی، کابین دیواری با عمق های مختلف و به شکل پله ای اجرا می شود.

کابینت دوپله علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارد، برای آشپزخانه هایی که فضای کوچکی دارند بسیار مناسب است. عمق کابینت های معمولی ۳۰ سانتی متر می باشد، اما کابینت های دوپله ۵۰ سانتی متر عمق دارند. عمق زیاد آنها فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و انتخاب مناسبی برای آشپزخانه های کوچک است.

کابینت براق و سوپر مات

زمان اجرای کابینت دوپله:

اجرای این پروژه حدود ۲۰ روز زمان برده و طبق نظر کارفرما ارتفاع آن ۱۱۵ سانتی متر می باشد که از ارتفاع استاندارد، یعنی ۹۰ سانتی متر، بیشتر است.

محاسبه هزینه کابینت دوپله:

محاسبه هزینه در اجرای این نوع کابینت به دلیل استفاده بیشتر از ورق های ام دی اف متفاوت است. در کابینت های پلکانی، کابین زمینی ۶۰ درصد و کابین دیواری نیز ۶۰ درصد محاسبه می شود.

 

پیشنهاد رستاک گستر برای کابینت های پله ای ترکیب کار مات و براق و استفاده از رنگ های متضاد مانند: طرح چوب با خاکستری یا خاکستری تیره و روشن می باشد.

جدیدترین نمونه کارها

0 0 امتیاز
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها