درب های ساختمانی

فروش انواع درب های ضدسرقت، ضدحریق و چوبی در طرح ها و رنگبندی های مختلف توسط کلینیک ساختمانی رستاگ گستر در قم.

طرح ها و مدل های گسترده درب های ساختمانی در کنار خدمات نصب و مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما در راستای جلب رضایت مشتری در رستاک گستر صورت می گیرد.

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت از جمله درب های پرکاربرد ساختمانی است. این درب ها ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر کدام از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند.

مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید حتما به قفل آن توجه کنید.

زیرا مرغوب ترین و بهترین درب ها حتی اگر از فولاد نفوذناپذیر و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی ندارد.

علاوه بر این لولا در اکثر مواقع از خارج و یا از هر دو طرف پنهان است و این امر مانع از باز شدن درب به وسیله اهرم کردن لولا می شود. لولاهای درب های ضد سرقت تُرک از سمت داخل قابل مشاهده است و کاملا دیده می شود اما لولاهای چینی پنهان است و نه از داخل و نه از بیرون قابل رویت نمی باشد.

درب ضد سرقت معمولا از چند لایه تشکیل شده است. جنس لایه داخلی آن معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه و غیره روکش شده است.

فضای خالی موجود در درب ضد سرقت نیز معمولا به وسیله پشم سنگ پر می شود که این امر باعث می شود عایق صوتی و حرارتی نیز باشد.

درب ساختمانی ضد سرقت قم

به دنبال درب مناسب برای ساختمان خود هستید؟

کارشناسان رستاک گستر به صورت رایگان آماده ارائه مشاوره پیش از خرید می باشند.

درب ضد حریق

درب ضد حریق همان طور که از نام پیداست در برابر آتش سوزی مقاوم بوده و آسیب نمی بیند. به آن درب دود بند نیز گفته می شود زیرا از ورود دود آتش سوزی ممانعت به عمل می آورد. استفاده از این درب ها این روز ها علاوه بر نیروگاه ها، ادارات و بیمارستان ها، در منازل مسکونی هم رواج یافته است.

جنس درب از فولاد می باشد که روی آن ها با رنگ های کوره ای پوشانده شده است. پشم سنگ نسوز هم که عایق حرارت است در داخل این درب ها قرار گرفته است که معمولا تا حداکثر ۴ ساعت می تواند دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد را هم تحمل کند.

درب های ضد حریق استاندارد های جهانی دارند که در صورتی می توانیم آن ها را، به عنوان درب ضد حریق بشناسیم که مطابق با این استاندارد ها باشند.

البته این استاندارد ها هر ساله به روز رسانی می شوند و مواردی که خطر ساز بوده است برای شان اصلاح می شود. به همین دلیل مهم است که سازندگان مدام اطلاعات و الزامات ساخت را به روز کنند و مطابق با مدل های روز جهانی تغییرات را اعمال کنند.

درب های ساختمانی

جدیدترین مقالات