قیمت کاغذ دیواری

قیمت خدمات کاغذ دیواری به چندین عامل بستگی دارد. کاغذ دیواری ها یکی از زیباترین و محبوب ترین ابزارهایی هستند که در دکوراسیون داخلی به کار می روند.

انواع کاغذ دیواری

اولین فاکتور موثر در هزینه کاغذ دیواری که باید به آن توجه کرد، نوع کاغذ دیواری است که انواع مختلفی دارد به عنوان مثال:  کاغذ دیواری کاغذی ، پی وی سی ، نانو،بافت دار،الیاف طبیعی و…  که هر کدام مزایای خاص خودشان و طبیعتاً قیمت های متفاوتی دارند.

ویژگی کاغذ دیواری های مختلف

دومین فاکتوری که باید در تعیین قیمت کاغذ دیواری به آن توجه کنید، ویژگی های کاغذ دیواری هاست. به عنوان مثال: قابلیت شستشو،دوام،مقاومت در برابر دوده گرفتن و…

هزینه نصب کاغذ دیواری

در مرحله بعد باید دستمزد و هزینه نصب کاغذ دیواری ها را مد نظر قرار دهید که متناسب با نوع مختص آن،متراژ سطح مورد نظر و زیر ساخت آن توسط متخصص تعیین قیمت می شود.

ارزان قیمت ترین

هزینه کاغذ دیواری کاغذی از سایر محصولات کاغذ دیواری کمتر است، البته از لحاظ کیفی هم در درجات پایین تری قرار دارد: نداشتن لایه محافظتی ،عدم قابلیت شستشو  و در مدت زمان کمتری نیاز به تعویض دارد.

کاغذ دیواری با پوشش وینیل

کاغذ دیواری مانند کاغذ دیواری ساده است،تنها یک تفاوت دارد که آن داشتن پوشش پی وی سی است که علاوه بر محافظت قابلیت شست و شو هم دارد.قیمت این نوع کاغذ دیواری کمی بیشتر از کاغذ دیواری ساده است. اما با توجه به طول عمر و کیفیت به صرفه تر است.

0 0 امتیاز
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها