کاغذ دیواری و پارکت

رستاک گستر مجری انواع کاغذ دیواری و پارکت در قم با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب بهترین کیفیت و قیمت را در زمینه دکوراسیون داخلی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

ارائه مشاوره رایگان و مناسب با خواسته ها و نیاز مشتری در مدیریت هزینه و ارتقای کیفیت پروژه نقش مهمی دارد.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری متریالی است برای پوشش دادن دیوار‌های داخلی و همچنین طراحی داخلی در خانه‌ها ادارات و دیگر ساختمان‌ها استفاده می‌شود: کاغذدیواری انواع مختلف دارد (کاغذی، وینیل، پی وی سی، نانوون، فوم) که هرکدام از آن‌ها کیفیت متفاوتی دارند.

کاغذ دیواری‌ها می‌توانند ساده و یا طرح‌دار تولید شده باشند که این طرح‌ها دارای سبک کلاسیک، مدرن، اسپرت و … نیز می‌باشند، که هرکدام با توجه به سلیقه خریدار در مکان‌های متفاوت (مسکونی: سالن پذیرایی، اتاق خواب، اداری و تجاری) مورد استفاد قرار می‌گیرد.

از عوامل تاثیرگذار در انتخاب کاغذ دیواری می‌توان طرح، عرض، طول و قابلیت شستشو را نام برد. برای تعیین مرغوبیت آن دو عامل را می‌توان مورد توجه قرار داد: 

اول آنکه نباید عرض آن کمتر از ۵۰ سانتیمتر باشد و گزینه دوم آنکه لک روی آن باید بوسیله یک دستمال مرطوب قابلیت پاک شدن داشته باشد.

برای انتخاب طرح مناسب باید به ابعاد فضا، میزان نورگیری و همچنین دکوراسیون کلی فضا دقت نمایید. در فضاهایی با سقف بلند از کاغذ دیواری‌ هایی با شکل و خطوط افقی استفاده نمایید تا بتوانید ارتفاع سقف را کوتاه‌تر به نظر برسانید.

واحد خرید کاغذ دیواری رول بوده و این رول‌ها از طول و عرض‌های متفاوتی برخوردار هستند. معمولا رول‌ها طولی برابر با ۴ متر و ۱۱٫۵ سانتی متر دارند و عرض‌هایی متفاوت مانند نمونه‌های اروپایی با عرض ۵۲ سانتیمتر و نمونه‌های آمریکایی با عرض ۶۸٫۵ سانتیمتر را دارند.

برای نصب زیرسازی مناسبی ایجاد نمایید، زیرسازی مناسب از مهمترین عوامل برای داشتن کیفیت بهتر در نتیجه نهایی کار می‌باشد. دیوارهای گچی بهترین گزینه برای نصب کاغذهای دیواری هستند.‌

کاغذ دیواری قم

برای انتخاب کاغذ دیواری نیاز به راهنمایی دارید؟

کارشناسان رستاک گستر به صورت رایگان آماده ارائه مشاوره پیش از خرید کاغذ دیواری می باشد.

پارکت

یکی از انواع کفپوش‌های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی پارکت می‌باشد. انتخاب کفپوش مناسب جهت هماهنگی و یک دست بودن اجزای دکوراسیون بسیار اهمیت دارد.

انواع کفپوش‌ها:

  • سرامیک : به دلیل تنوع بسیار زیاد و سهولت در شست و شو در چندین سال گذشته محبوبیت بالایی داشته اما رفته رفته به دلیل سفت و سرد بودن، عدم مقاومت در برابر فشار و ترک خوردن آن محبوبیت خود را از دست داد.

 

  • پارکت : از برش های تنه درختان مختلف مانند: کاج، بلوط و … تولید می‌شود. این برش ها بعد از عملیات صیقل کاری در کفپوش محل نصب می‌شود.
پارکت قم
کاغذ دیواری و پارکت

جدیدترین مقالات