کناف و سقف کاذب

رستاک گستر مجری انواع کناف و سقف کاذب، سقف کشسان و آسمان مجازی در قم با به‌کارگیری کارشناسان‌مجرب بهترین کیفیت و قیمت را در طراحی دکوراسیون داخلی تضمین می‌کند.

ارائه مشاوره رایگان و مناسب با خواسته ها و نیاز مشتری در مدیریت هزینه و ارتقای کیفیت پروژه نقش مهمی دارد.

سقف کاذب

سقف کاذب سقفی است که به اسکلت ساختمان متصل بوده و بار آن به سازه اصلی ساختمان وارد می‌شود. بدین ترتیب بین سقف مذکور و قسمت زیرین سازه اصلی، فضای خالی به وجود می‌آید. این سقف‌ها می‌توانند، صاف و یا به شکل‌های مختلف ساخته شوند. 

سقف کاذب باید با مصالح سبک ساخته شده و قاب‌بندی آن به نحو مناسبی به اسکلت و یا کلاف بندی ساختمان متصل گردد تا ضربه تکان‌های ناشی از زلزله در آن‌ها، موجب خرابی دیوارهای مجاور نگردد.

چرا سقف کاذب در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود؟

از عوامل موثر در انتخاب ساختار سقف‌های کاذب می‌توان از کاربری فضا، انعطاف شکل پذیری در این نوع سقف، دسترسی آسان به تاسیسات موجود، سرعت اجرا، مقاومت در برابر حریق، عملکرد صوتی، مرطوب بودن یا نبودن فضای مورد استفاده، بازشوها در سقف کاذب و بارهای خارجی وارد بر آن نام برد.

ابزارهای به کار رفته در سقف کاذب

  • رابیتس: رابیتس در جهت جلوگیری از ترک خوردگی گچ یا سیمان و در دو نوع مسطح و برجسته در سقف کاذب به‌کار می‌رود.
  • دامپا یا لمبه: ابزاری جهت پوشش سقف‌های کاذب و سازه شیروانی و همچنین جهت پوشش قسمت‌هایی از جلوی شیروانی و دیواره‌های کانکس می‌باشد. بنا به نوع کاربرد سقف کاذب و همچنین سازه‌ی انتخاب شده برای شیروانی برای اتصال آن به سازه از سیستم جوش و یا پرچ استفاده می‌گردد.

مشاوره رایگان نصب و اجرای سقف‌های کاذب

مناسب‌ترین سقف کاذب برای دکوراسیون داخلی منزل و اداره شما کدام است؟

آسمان مجازی

آسمان مجازی نسل جدید سقف های کاذب می باشد که با ترکیب انواع دیگر سقف های کاذب و در کنار آن ها کاربرد دارد.

همچنین این سقف شیوه ی جدیدی در نورپردازی محیطی محسوب می شود.

کناف و سقف کاذب

جدیدترین مقالات