گچبری طلایی

رنگ گچبری طلایی یکی از زیباترین و پرکاربردترین رنگ‌ها در گچبری ساختمان است. انتخاب رنگ گچبری بستگی به‌رنگ دکوراسیون داخلی شما و همین‌طور سلیقه شخصی دارد.

 نکاتی که برای انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی  باید مد‌نظر داشته باشید به شرح زیر می‌باشد:

۱- مدت زمان حضور

انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی باید ابتدا مدت زمانی که در آن فضا سپری می‌کنید را در نظر بگیرید. به‌عنوان مثال: برای مکان‌هایی که می‌خواهیم  زمان طولانی را در آنجا حضور پیدا کنیم، نباید رنگ‌های خیلی سیر استفاده کنید. زیرا باعث خستگی زودرس می‌شود. رنگ طلایی می تواند مناسب باشد زیرا با نور خودشید متناسب است.

۲- نور خورشید

 زمان‌هایی که فضا در معرض نور خورشید قرار می گیرد را باید مد نظر قرار داد سعی کرد هماهنگ با آن رنگی را را برای دکوراسیون انتخاب کرد. نکته: نور خورشید علاوه بر زیبا کردن دکوراسیون داخلی در صورت انتخاب رنگ مناسب تاثیر بسیار خوبی در روحیه افراد در محیط ، دارد، استفاده از گچبری با رنگ مناسب می تواند جلوه نور خورشید را بیشتر کند.

۳- حجم فضا

 دکوراسیون با رنگ روشن مانند سفید باعث بزرگتر دیده شدن حجم فضا می شود اما اگر می خواهید کمی آنتیک تر و گرم تر دیده شود می توان از رنگ های تیره تر مانند قهوه ای سوخته در قالب دکوراسیون  و از گچبری طلایی در کنار آن استفاده کرد.

تاثیر روانشناسی رنگ طلایی گچبری در دکوراسیون

 رنگ زرد و طلایی رفاه ،همدردی گرما تعهد و حتی بزهکاری را به نمایش می گذارد و این احساس را در درون افراد تحت تاثیر قرار می دهد.

 حال با توجه به رنگ دکوراسیون می‌توانید گچبری طلایی یا رنگ دیگر متناسب خود را بکار ببرید.

5 1 امتیاز
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی تر
جدیدتر بیشترین امتیاز
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
مدیر
2 ماه پیش

خیلی عالی